Екскурсія в Миколаївську астрономічну обсерваторію

Днями підопічні відділення соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївську астрономічну обсерваторію. Зустрів нас молодий, приємний  екскурсовод і почав дуже цікаву розповідь про історію обсерваторії.

В ході пізнавальної екскурсії підопічні дізналися, що обсерваторія є однією з найстаріших обсерваторій Східної Європи, була заснована в 1821 році як морська, а з 2002 року обсерваторія є науково-дослідним інститутом. Після всі зайшли до музею, де побачили старовинні експонати, телескопи, хронограф, а в центрі зали встановлено гранітну плиту – центр обсерваторії. Серцем нашої екскурсії став великий телескоп, за допомогою якого на небі  можна роздивитися зірки і планети.

Наша екскурсія прийшлася  до душі всім любителям науки, романтики і краси зоряного неба. Тому всіх бажаючих сходити на екскурсію в обсерваторію та подивитися на зірки в телескоп запрошуємо до відділення соціально-побутової адаптації Інгульського району, яке розташоване за адресою: вул. 12  Поздовжня 50-А, тел. 23-90-58, 23-71-45.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація