Запитуєте – відповідаємо

У відділенні  соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» на факультеті «Психологія та право»  відбулась  зустріч з спеціалістами  управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району.

Про зміни в законодавстві щодо надання пільг окремим категоріям громадян ознайомила присутніх начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг Петрак І.О.

Ірина Олександрівна звернула увагу присутніх, що на даний час розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї пільговика в перерахунку на одну особу, який дає право на податкову соціальну пільг, складає 1930 грн., а також надала відповіді на питання щодо пільг для «дітей війни», багатодітних сімей, безкоштовний проїзд в міському транспорті та багато інших.

Ті наші відвідувачі, хто отримує субсидію хвилюються, а що ж буде з їх субсидією, коли закінчиться опалювальний період, чи потрібно буде звертатись із повторною заявою; як треба вчинити, якщо хтось виїздить чи продає квартиру; чи не будуть діти повертати кошти за отриману субсидію при отриманні спадщини,  в який термін необхідно звернутись із заявою, якщо відбулися зміни в складі сім’ї та багато інших питань. На всі ці  питання надала відповідь завідувач сектором прийняття рішень відділу соціальних виплат Борова Л.В.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення соціально-побутової адаптації дізнаються щось нове для себе та своєї родини, отримують нові правові знання, відповіді на питання які їх хвилювали.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу  і запрошує  мешканців району до участі в заходах.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація