Медалі вручаються в урочистій обстановці

На виконання Указів Президента України  від 10.10.2014 р. № 765 «Питання нагородження відзнакою Президента України  - пам’ятною медаллю № 25 років виведення військ  з Афганістану» і від 28.10.2014 р. № 829 «Про встановлення  відзнаки Президента України – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників» у Миколаєві продовжується роботу по врученню відзнак.

Найстаршим з тих, кому вручають відзнаки, вже майже по 90 років. Це  інваліди  і учасники    бойових дій   періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Згідно відповідного Закону медалі також будуть вручені  особам,  які мають статус жертви нацистських переслідувань, з числа колишніх неповнолітніх ( яким на день ув’язнення не виповнилось 18 років), в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, створених фашистською Німеччиною та її   союзниками в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни, дітей, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків а також таких осіб, що визнані інвалідами  з числа колишніх малолітніх жертв нацистських переслідувань.  На обліку в районних управліннях соціальних виплат и компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  знаходиться  950 осіб зазначеної категорії, 786 особам медалі вручені.

На  даний час медалі «25 років виведення військ з Афганістану» вручені  749 учасникам бойових дій на території Республіки Афганістану в період 1979-1989 років.

 Вручення відзнак проводиться в урочистій обстановці під час зборів громадських організацій, зустрічах міської влади з ветеранами.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація