Мистецтво говорити

 

У свій час ще Платон казав, що “красномовство належить до тих мистецтв, які усе здійснюють і усього досягають словом... Адже воно зібрало й тримає у своїх руках, можна сказати, сили усіх мистецтв!”

Ораторське мистецтво, ораторська майстерність, публічні виступи.

Ці слова наводять жах на багатьох людей. А якщо не жах, то тремтіння в ногах, забування слів, шалене серцебиття. Ви і самі зможете продовжити цей ряд. Але за цими “страшними” речами ховаються великі можливості. І якщо ви бажаєте цими можливостями скористатися, то з хвилюванням та страхом необхідно знайти спільну мову. Саме для подолання таких страхів та оволодіння навиками ораторства до  відділення  соціально – побутової адаптації Інгульського (Ленінського) району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітала ведучий тренер  «Школи оратора»  -  Юлія Вікол з майстер- класом «Вміння поводити себе на публіці». В ході декількох годин заняття учасники отримали ряд діючих інструментів та порад, дізналися про секрети успішного виступу, про способи боротьби зі страхом перед виступом,  про способи правильного формулювання думок та їх озвучування перед аудиторією, про застосування емоцій в ході виступу та ще багато цікавинок. По закінченню заняття всі отримали певний багаж вмінь та навичок щодо оволодіння ораторським мистецтвом, розкрили в собі певні риси мистецтва красномовства, а також  завдання для наступної зустрічі.

Шановні мешканці району!

Якщо бажаєте стати учасником майстер-класів з ораторського мистецтва, запрошуємо Вас до відділення соціально – побутової адаптації Інгульського (Ленінського) району.

Ми знаходимося за адресою : вул. 12 Поздовжня 50-А,

 тел. 23-90-58, 23-71-45.  

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація