Правове навчання

15.03.2016р.  у відділенні  соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» на факультеті «Психологія та право»  відбулася  зустріч з представником другого Миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться  по вулиці Космонавтів, 61.

Питаннями правової допомоги соціально незахищених категорій громадян займаються працівники цього центру. Представник центру, інтегратор, Овчіннікова Д.В.,  проінформувала присутніх про умови прийому звернень громадян, а також висвітила питання наслідування в порядку родинних зв’язків, право кожного з них на отримання спадщини. Керівник юридичного відділу громадського моніторингового центру з питань дотримання прав людини  Добриднік Т.В. звернула увагу присутніх на те, що необхідно своєчасно і згідно термінів узаконювати свої права на наслідування.

Присутніх на зустрічі  хвилювали питання: як отримати спадщину, якщо пройшов тривалий час; про пільги для багатодітних сімей, створення ОСББ та багато інших особистих питань.  Юристи надавали вичерпну інформацію та радили, як бути в тій чи іншій ситуації, до кого звернутися за консультацією та допомогою.  Гадаємо, що такі зустрічі допоможуть якісно надавати правову допомогу населенню, тим категоріям соціально незахищених громадян, які мають право на безоплатну правову допомогу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація