Відбулося чергове засідання комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій.

 

 

16 березня 2016 року за головуванням заступника голови адміністрації Центрального району Власенка В.І., а також за участю головного спеціаліста відділу трудових відносин департаменту праці Гребеннікової Л.І. відбулося чергове засідання комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій.

 

Відкрив засідання районної тимчасової комісії заступника голови адміністрації Центрального району Власенко В.І., який проінформував присутніх про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Центрального району.

 

На засіданні комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій було заслухано 4 керівників підприємства–боржника (ДП „Суднобудівний завод ім. 61 комунара” – Петров Федір Павлович, ТОВ «Кіфа» - Єдуш Олег Михайлович, Колективне підприємство «Полюс» та ТОВ «Миколаївводпроєкт» - Пакула Олександр Андрійович), які доповіли про причини несвоєчасної виплати заробітної плати, фінансово – економічний стан підприємств, шляхи виходу із складної ситуації, що утворилася на підприємствах міста з виплати заробітної плати. 

Основними причинами несвоєчасної виплати заробітної плати, що приводить до утворення заборгованості є безвідповідальність керівників підприємств, які допускають порушення законодавства про оплату праці щодо першочерговості виплати заробітної плати, про що свідчать результати проведених перевірок. Також підприємствами недостатньо проводиться робота з дебіторами та допускаються  укладання договорів без передплати.  

Результатом роботи стало прийняття протокольних доручень.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація