Корисна зоотерапія

Уже 5 років міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сємицветік» тісно співпрацює з Миколаївським зоопарком. Завдяки  турботі Миколаївської міської ради та департаменту праці і соціального захисту населення діти з особливими потребами мають можливість відвідувати заняття по зоотерапії на базі найкращого в Україні зоопарку.

На заняттях із зоотерапії вчителі-реабілітологи використовують різноманітні прийоми терапевтичного впливу, що здійснюються за допомогою тварин. Під час заняття тварини допомагають розвиткові сприйняття, служать живою мотивацією для виконання різнопланових розвиваючих вправ.

12 березня діти з обмеженими можливостями взяли участь у святкуванні Масляної на території Миколаївського зоопарку. Вони грали в ігри з мультиплікаційними героями Машею та Ведмедем, брали участь у майстер-класі по виготовленню мотанок із ниток, томіарій. Юннати з гуртка «Юних біологів» Миколаївського зоопарку познайомили особливих діток з морською свинкою Дмитриком та кроликом Венею.

В кінці  розважально-ігрової програми діти попрощалися з Зимою та отримали смаколики. Потім кожен мав змогу здійснити екскурсію по зоопарку, відвідати своїх улюбленців.

Діти з вадами розвитку та їх батьки були переповнені приємними враженнями від відвідування зоопарку.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація