«Не вмирає душа наша, не вмирає воля…»

«Не вмирає душа наша, не вмирає воля…»
Т.Г.Шевченко

У перші весняні дні все прогресивне, свідоме людство відзначає  дні пам’яті видатного, українського народного поета, невмирущого «Кобзаря» Т.Г.Шевченка. 10 березня  у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» було організовано та проведено  тематичну зустріч на тему: «Безсмертне слово Кобзаря», на якій цікаво і змістовно було розкрито життєвий та творчий шлях українського генія – Т.Г.Шевченка.

Підготувала  матеріал активна учасниця наших заходів, керівник творчого колективу «Живе слово», талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва Суслонова І.Г. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь життєвий шлях поета - від юності й до останніх днів. Його поезія, як і життя – багатогранна, часом навіть суперечлива. Водночас Шевченко дивовижно цілісний і послідовний, основу його єства складають ті сокровенні думи, які проходять крізь всю творчість. Світова антитеза добра і зла – головна в його творчості.

Нині Україна стверджується для себе і для всього світу під знаком Шевченка, його поезії, його світогляду. Наш народ в нелегкій боротьбі повертає собі свою національну самосвідомість та гідність, а поезія Т.Г.Шевченка  віддзеркалює той нелегкий шлях, яким він ішов до визволення від неволі та свавілля. Своєю творчістю, художнім талантом геніальний поет здобув популярність та любов не тільки в Україні, а й у всьому світі. Пам’ятаємо та шануємо своїх пророків, геніїв, борців за кращу долю народу.

Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, хто хоче долучитися до літератури, мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та неосяжну майстерність, що з кожного рядка випромінює світло на вдячного слухача та читача Шевченкової поезії.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація