Батьківські збори у «Цвєтіку-Сємицвєтіку»

Педагогічний колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів тісно співпрацює з батьками своїх вихованців: тримає їх у курсі реабілітаційного процесу та здійснює просвітницьку педагогічну роботу. З цією метою щоквартально проходять батьківські збори.

Так з 1 по 4 березня 2016 року у реабілітаційних групах пройшли батьківські збори, на яких розглядалося питання «Роль батьків у вихованні дитини з особливими потребами».

Вчителі-реабілітологи розкрили роль батьків у вихованні дітей з особливими потребами та надали багато цінних і практичних рекомендацій, по продовженню реабілітації дітей вдома.

Директор Центру Діліна Г.С. познайомила з підсумками роботи педагогічного колективу за 2015 рік, відзначила досягнення та повідомила над якими проблемами працює колектив в даний час.

Практичний психолог Козирєва А.Б. дала рекомендації батькам по вмінню розуміти потреби дитини з обмеженими можливостями та навчила керувати своїм емоційним станом, провела анкетування «Моє ставлення до дитини».

Вчитель-логопед Волощук Г.В. продемонструвала вправи на дихання та розвиток артикуляційного апарату.

Часті гості на батьківських зборах і лікарі. Ось і цього разу лікарі-педіатри ЦПМСД № 3 Ганжа С.О., Бабаян І.Р. дали рекомендації по профілактиці грипу та інших інфекційних захворювань, правильному харчуванні, відповідали на питання батьків.

Заступник директора Пирогова О.П. розповіла про організацію перевезення дітей-інвалідів автотранспортом Центру.

На зборах батьки отримали відповіді на всі питання, що їх хвилювали, а одержані знання та поради  стануть їм у пригоді в реабілітації дітей вдома.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація