Фільм. Фільм. Фільм.

Хто не любить дивитися кінофільми? А особливо з улюбленими акторами. Багато висловів з кінофільмів стали народними. При перегляді уривків з  відомих фільмів виникають теми для обговорення.
Враховуючи бажання підопічних, при відділенні соціально – побутової адаптації Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення з січня 2016 року почав діяти гурток «Гарне кіно». Цікаве проведення вільного часу – це основна мета гуртку. Засідання його проводяться на базі бібліотеки – філіалу №3 ЦБС для дорослих, де підопічні відділення згадали сюжет та акторів музичного радянського кінофільму «Небесные ласточки», життєвий і творчий шлях Ірини Муравьової, переглянули документальний фільм «Самая обоятельная и превлекательная», ознайомились з історією виникнення легендарного тріо Віцина, Моргунова і Нікуліна. Залишилося багато тем для обговорення.
На музичному факультеті «Університету третього віку» проводяться бесіди про композиторів, артистів, на літературно – художньому факультеті знайомимось з творчістю письменників та поетів, а для спогадів про улюблених акторів годин спілкування не достатньо. Для бажаючих  переглянути улюблені уривки, створений цій гурток.  
Всіх, кого зацікавили наші заняття, просимо звертатися за адресою: вул. Скороходова, 1, тел. 36-03-72.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація