Хотіла б я піснею стати

25 лютого 1881 р. народилася велика українська поетеса Леся Українка – це літературний псевдонім, а насправді –Лариса Петрівна Косач.
      ЇЇ постать посідає гідне місце серед великих і безсмертних мужів, таких як Гомер, Данте, Шекспір, Гете, Пушкін і Шевченко, Бетховен і Чайковський, Мікеланджело і Рембрандт.
Вектори руху художньої думки геніальної української поетеси рельєфно окреслив  видатний філолог-україніст другої половини ХХ – початку ХХІ ст. Іван Денисюк: «Є щось особливо бентежне у тому понятті, яке ми вкладаємо у горде наймення Леся Українка, – почуття чогось високого, чистого, майже недосяжного...»
До дня народження видатної поетеси, для слухачів факультету «Літературно – художній» Університету третього віку відділення соціально – побутової адаптації Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення, працівниками бібліотеки – філіалу №3 ЦБС для дорослих, проведена літературна година «Княгиня української поезії» та виставку-експозицію, де розміщено літературу, фотоматеріали  про життя та діяльність автора.
Слухачі Університету ознайомились з біографічними даними поетеси та її віршами. Закінчили захід  словами Олени Журливої ; в її присвяті “Пам’яті Лесі Українки”

Не стерлась райдужна сторінка.
Не вмерла пісня лісова,
Безсмертна Леся Українка
Була і є навік жива.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація