Статті

Пільги для різних категорій громадян

Особливо важливо для пільговиків!!!!

ПАТ «Укрзалізниці» необхідна інформація про осіб, які користуються пільгами на проїзд для внесення їх в базу даних. Це робиться для того, щоб пасажири з інвалідністю мали змогу придбати пільговий квиток через Інтернет. Тому, рекомендуємо вам, звернутися в органи соціального захисту та перевірити чи дійсно ви є в списку та занесені до бази даних та повідомте номер свого пенсійного посвідчення.


З 01.01.2018 право на пільги окремим категоріям громадян (з числа непрацюючих пенсіонерів) визначено з урахуванням величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу -2470 грн. без їх звернення. У разі втрати права на пільги рекомендуємо звернутися за призначенням житлової субсидії. Більш детальну інформацію можна отримати в районних УСВІК.

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПІЛЬГ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН

Особливості застосування соціальних нормативів

Розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань

Податкова соціальна пільга на 2016 рік (розрахунок)

Виплати одноразової грошової допомоги

Пільговикам, які мають статус  «дитина війни»

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація