З новосіллям!

Вчора міський голова Сенкєвич  О.Ф., його заступник Шевченко Є.В., депутати, представники  підприємства «Миколаївбуд» були запрошені на новосілля до управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району  департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Попереднє розташування цього соціального  закладу, на 3 та 4 поверхах будинку , не дозволяло обслуговувати громадян з належним комфортом. А між тим в районі проживає найбільша у місті кількість пенсіонерів, ветеранів війни, отримувачив державних допомог.

Керівництво міста прийняло до комунальної власності приміщення за адресою по вул. Миколаївська, 26, ще декілька років тому. Але тільки на початку 2016 року вдалося закінчити реконструкцію. Сума, яка була витрачена,  становить 6200 тис.грн. На теперішній час, як зазначив директор департаменту Бондаренко С.М.,це сучасний заклад, що облаштований за останніми Європейськими стандартами та технологічними вимогами. Поряд з управлінням розташовані рада ветеранів та організація інвалідів Ленінського району.

Прийом у новому приміщенні спеціалісти управління розпочали десять днів тому,  оголошення з адресою та телефонами розмістили у засобах масової  інформації. У день, коли на новосілля завітали  почесні гості, йшов звичайний прийом громадян . В присутності відвідувачів та співробітників управління   міський голова вручив грамоти найкращим будівельникам, побажав плідної роботи.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація