«Відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв»

18 лютого 2016 року в актовому залі управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв»

На засідання були запрошені: заступник начальника відділення виконавчої  дирекції Фонду ССНВ України у м. Миколаєві  Куфедчук О. М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ  міста Миколаєва Черкасов І.А.,  начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є.,  заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є., головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В., Бабіна Т.В.,  головний спеціаліст відділу трудових відносин управління  праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова І.Ю.  

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник  директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До обговорення були представлені питання: стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації  робочих місць зі шкідливими умовами праці  на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.02.2016 року,  про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ у м. Миколаїв по профілактиці виробничого травматизму та забезпеченню соціальних гарантій працюючих в 2015 році, легалізація заробітної плати та зайнятості найманих працівників в рамках Закону України від 28.12.2014 № 77 – VІІ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод .    
Учасники «круглого столу»  обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними  станом на 01.02.2016  року у місті під час виконання трудових обов’язків відбувся 1 нещасний випадок, що на 1 випадок менше в порівняння за аналогічний період 2015 року, з них  випадків зі  смертельним наслідком не відбулося, групових випадків не було.

Підвела підсумки «круглого столу»  начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці  департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація