Відбулося чергове засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення

19 лютого 2016 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

Головував на засіданні Шевченко Євген Валерійович – заступник міського голови – голова координаційного комітету з безпечної життєдіяльності  населення.

Зі вступним словом виступив Бондаренко Сергій Миколайович - директор департаменту праці та соціального  захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду було представлено питання стану виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за  2015 рік.     

Протягом 2015  року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 42 нещасних випадки, що на 1 випадок менше в порівняння з 2014 року  (43 випадки), з них 2 випадки зі  смертельним наслідком (на 3 менше, ніж у 2014 році). Групових випадків не було (в 2014  році сталося 4 групових нещасних випадки, під час яких постраждало 9 осіб).

Смертельні випадки сталися в серпні 2015р. в ТОВ «СК Нікмет-Термінал» з докером-механізатором та в жовтні на підприємстві ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» з капітаном – змінним механіком буксиру «Очаків».

Були розглянуті питання про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та ПЗ України у м. Миколаїв щодо проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів житлового фонду та попередження загибелі людей на них у м. Миколаєві в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Також було розглянуто виконання протокольних доручень за результатами розгляду питань координаційного комітету у ІУ кварталі 2015 року.

Із зазначених питань виступили: Соловей Лариса Євгеніївна  - заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального  захисту населення  Миколаївської міської ради, Дмитрієв Дмитро Петрович -  начальник  відділення виконавчої
дирекції  ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв, Жебрак Сергій Антонович – начальник  управління  державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної  безпеки та ЦЗ ГУ ДСНС України в Миколаївській  області.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація