Афганістан. Опалені долі.

Будь-яка війна - це катастрофа для людства. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі - людським життям. В  народну пам’ять  глибоко врізалася  неоголошена афганська війна, відгомін якої ми відчуваємо й досі. Афганська війна тривала майже 10 років. І щоб зараз не говорили про ту війну, наші солдати  вчинили так, як велів їм обов'язок, як підказувала совість, а значить правильно, тому що іншого шляху у них не було.

У відділенні соціально-побутової адаптації Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, спільно з бібліотекою-філіалом № 3 ЦБС для дорослих проведений вечір-реквієм «Афганістан. Опалені долі», присвячений  виводу військ  з Афганістану. На заході окрім підопічних відділення були присутні студенти Миколаївського професійного суднобудівного ліцею.

Гості заходу - Загурський Сергій Іванович, полковник, заступник голови організації ветеранів воїнів інтернаціоналістів Заводського району та Павлов Василь Володимирович, старший прапорщик, член цієї організації розповіли про службу в Афганістані.

Афганська війна лишила страшні наслідки для України. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів; з них 3280 загинуло, а 80 пропало безвісти чи потрапило в полон.

Поставте скибку хліба на стакан
І голову схиліть в скорботі вічній
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі зранив і скалічив.

На знак вшанування світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, війшовши в безсмертя, присутні у залі вшанували їх хвилиною мовчання.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація