Афганістан … Як довго ця війна тривала

Щороку 15 лютого по всій країні проходять заходи по вшануванню пам’яті  тих, хто був причетний до героїчної й трагічної афганської війни, а також брав участь у військових подіях на території інших держав. Тож, у  відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся захід, присвячений 27-й річниці виведенню військ з республіки Афганістан. З цієї нагоди  у залі  були присутні: заступник голови районної ради ветеранів Іванченко Г.М., учасники подій в Афганістані Олександров О.Г., Добриднік Т.В. та підопічні відділення.

Зустріч розпочала ведуча програми Сокол Тетяна, а потім передали слово учасникам подій в Афганістані Олександрову О.Г., Добриднік Т.В. Про військові події Олександров О.Г. говорив стримано, а вже віршами  висловив всі емоції та переживання, які  передалися слухачам. Поділилася своїми спогадами і Добриднік Т.В.. Від районної ради ветеранів виступила заступник голови ради ветеранів Іванченко Г.М..  

Відділенням була підготовлена літературно-музична програма, в якій прийняли участь: Олександр Шпота з піснями «Исповедь», «Друзья – однополчане»; Тетяна Сокол з піснею «Эхо»; Людмила Артеменко – «Подари мне платок»; Ганна Шаховал – «Последний солдат»; читав  гуморески Іван Каламурза; вірші –  Антоніна Поннац, Ганна Шаховал, Людмила Артеменко. Світлана Тимонова виконала на фортепіано «Вальс» Ш.Гуно із опери  «Фауст».

Після заходу за чашкою ароматного  трав’яного чаю підопічні обмінювалися думками та  ділилися враженнями  від почутого.

В цей день хочеться сказати слова подяки всім тим, хто знайшов в собі сили завітати на наш захід, побажати всім міцного здоров’я, сил і наснаги, також побажати здоров’я, добробуту та щастя тим, хто не зміг бути присутнім на заході.                                                                

Відділення Корабельного району міського територіального соціального   обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім учасникам заходу за  активну участь та запрошує до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація