Психолог

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів постійно проводяться психокорекційні заняття згідно лексичних тем. Ціль цих занять: створення позитивного емоційного настрою, атмосфери довіри та доброзичливості, зняття емоційної напруги у дітей, активізація та стимулювання пізнавальної діяльності, покращення стану загальної та дрібної моторики, розвиток комунікативних навичок і вмінь, навичок співпраці та стабілізації психічних процесів.

На цьому тижні проводилися групові психокорекцій ні заняття на тему «Транспорт». Для проведення цих занять використовувалися: піктограми, іграшки, демонстраційний матеріал, полімерна глина, релаксаційна музика.

Діти зацікавлено сприймали матеріал по темі. Вони охоче грали в сюжетно-рольові ігри: «Я шофер», «Потяг», «Літак». Для закріплення матеріалу проводилася гра «Власний автопар». Для цієї гри використовувалася полімерна глина, з якої діти ліпили різні машинки для автопарку.

Заняття пройшло цікаво, діти були задоволенні ліпкою машин – своїми виробами. А вправа «Я шофер» допомогла дітям відчути взаємодопомогу одне одному.

Заключним моментом заняття була музична релаксація.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація