Відбулося засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятости населення

05.02.2016 о 09.30 у приміщенні міськвиконкому, під головуванням голови обласної ради профспілок Толмачова Ю.П. відбулося засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На цьому засіданні розглянуті питання: про стан виконання показників та заходів Програми зайнятості населення міста Миколаєва на період до 2017 року протягом 2015 року; про стан надання соціальних послуг протягом 2015 року в рамках дії Закону України «Про зайнятість населення» та про співпрацю органів місцевого самоврядування зі службою зайнятості та сторонами соціального діалогу у напрямку ефективної реалізації основних положень зазначеного закону.

У засіданні прийняли участь: генеральний директор Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» - Шпиль О.О., директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М.; в.о. директора Миколаївського обласного центру зайнятості – Оборонько Д.М., та члени координаційного комітету.

 З інформацією по порядку денному виступив директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М, який доповів, що протягом 2015 року в рамках виконання Програми зайнятості населення було передбачено створення 3208 нових робочих місць, фактично створено 4936 нових робочих місць. 

З загальної кількості створених робочих місць у 2015 році:
       - у юридичних осіб – 2481 р.м;
       -  у фізичних осіб - підприємців (наймані працівники) - 431 р.м.;
       -  фізичні особи - підприємці (новостворені) - 2024 р.м.

Протягом 2015 року  в м. Миколаєві було прийнято в експлуатацію ряд  інженерних  споруд. Продовжується робота по впровадженню  інвестиційних проектів, з початку 2015 року Групою компанії OREXIM реалізовано три інвестиційні проекти та створено 40 робочих місць.

Протягом 2015 року за направленням служби зайнятості працевлаштовані 7284 особи, до професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості залучено 1168 безробітних громадян міста Миколаєва.

На виконання заходів Програми та з метою тимчасового працевлаштування і матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб у місті організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Протягом 2015 року 1315 безробітних осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.   

З інформацією про стан надання соціальних послуг протягом 2015 року виступив в.о. директора Миколаївського обласного центру зайнятості Оборонько Д.М.

За результатами проведеного засідання прийняті відповідні рішення та надані доручення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація