Ярмарка майстрів – веселкове ткацтво.

Ткацтво — один із найдавніших і найважливіших елементів національної культури українського народу. Воно належить до найбільш поширених видів господарської діяльності й народного мистецтва, яке має багатовікову історію і глибокі традиції.

Ось і сьогодні у нашому Центрі відбулося цікаве заняття в групі професійної орієнтації з ознайомлення дітей з обмеженими можливостями здоров’я з таким видом творчості. Діти із задоволенням розглядали різноманітні нитки, різнокольорові стрічки та інші матеріали та інструменти для ткацтва.

По закінченню нашого заняття діти були дуже раді виготовленню чудової колективної роботи – маленької сумочки. Батьки наших діточок дуже задоволені новим народним мистецтвом і з нетерпінням чекають майстер-клас від спеціалістів нашого міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Ткацтво дуже корисно для наших дітей. Воно розвиває творче мислення, координацію рухів, просторове мислення. Адже під час творчості вчителі-реабілітологи та їх асистенти розповідають дітям про традиції свого народу, пояснюють значення слів та отриманих орнаментів.

Заняття ткацтвом допомагає розвинути  загальну культуру шляхом вивчення, збереження і розвитку традиційного українського ткацтва в сучасних умовах. Практичні вправи формують естетичний художній смак, художню уяву, образне мислення. Також уроки допомагають виховати працелюбність, цілеспрямованість, акуратність при роботі з матеріалами та інструментами.

 Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація