Інформаційно-роз’яснювальна робота у відділі трудових відносин

29 січня 2016 року фахівцями відділу трудових відносин управління праці  була організована зустрілась з представниками закладів культури міста.

На початку зустрічі заступник начальника відділу Чернова Ю.М. розповіла про  останні зміни в чинному законодавстві з питань праці України, а саме: Кодексу законів про працю України (зміни до статті 119), Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядку проведення грошових доходів населення (постанова КМУ від 17.07.2003 № 1078). Розглядалися конкретні приклади нарахування індексації грошових доходів.

Продовжила роз’яснювальну роботу головний спеціаліст відділу  трудових відносин Решетнікова І.Ю.  за темою «Робочий час, тривалість щоденної роботи. Вихідні дні. Вимоги Кодексу про працю України». Фахівець відділу розглянула питання п’ятиденного і шестиденного робочого тижня та тривалість щоденної роботи, яка повинна визначатися правилами внутрішнього трудового розпорядку. Надано роз’яснення щодо складання графіків змінності та їх затвердження. Особлива увага була приділена встановленню вихідних днів на підприємствах, в установах, організаціях, пов’язаних з обслуговуванням населення, а саме, театри, музеї та інші.   

Фахівці відділу трудових відносин відповіли на інші питання щодо вимог чинного законодавства з праці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація