Водохреща

Багата святами зим! ще українці знаходяться під враженням від Нового року та Різдва, а тут Водохреща, або Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів діти з обмеженими можливостям дізналися, що в цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й душевні хвороби. Віддавна в народі, посвячену на Водохреща воду, вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячуються храми, домівки і тварин. Ось тільки загадкою є той факт, що водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року.

Матусі Купшова Влада, Швеця Сімєона та Шарлая Ярослава побували на службі у церкві і пригостили діток Центру свяченою хрещенською водою, побажали їм успіхів в реабілітації.

Разом з вчителями-реабілітологами діти спостерігали за погодою в цей день. Адже за народними прикметами, якщо на Водохреща іде лапатий сніг – буде врожай, якщо похмуро – хліба буде достатньо, коли зоряна ніч – до врожаю горіхів і ягід.

Різдвяні свята – це чудовий та казковий час для кожного. Будемо з нетерпінням чекати наступного року та набиратися духу аби наважитись скупатися в освяченій крижаній воді.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація