Допомагаємо людям

У зв’язку з погіршенням погодних умов пункти гарячого харчування та видачі теплого одягу і взуття, які були відкриті в структурних підрозділах міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 31 грудня 2015 року перейшли з 17 січня 2016 року на цілодобовий режим роботи, з чергуванням відповідальних фахівців міського територіального центру. За допомогою у неділю. звернулось 8 осіб, яким надано гаряче харчування та видано 26 одиниць одягу.

З 14.00 годин 17 січня силами працівників міського територіального організовано цілодобове чергування на автовокзалі «Миколаїв» і міському залізничному вокзалі. У пункті, який розташований у приміщенні   автовокзалу, за цей час надано гаряче харчування у вигляді чаю, печива, вермішелі швидкого приготування та картопляного пюре 35 особам. У пункті, який розташований на залізничному вокзалі, такі послуги надані 8 особам.

 У відділеннях соціальної допомоги вдома міського територіального центру знаходиться 1709 осіб, з них 317 мешкають у приватних будинках. 17 січня біля приміщень 52 мешканців проведені роботи по прибиранню снігу. Зранку 18 січня соціальні працівники вийшли на місця мешкання підопічних для проведення робіт по прибиранню снігу та закупівлі продуктів харчування. Чергування у пунктах та допомога громадянам на вокзалах триває.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація