Зимові свята

У святкові  зимові новорічні дні  кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдва Христового, 14 – старий Новий рік (Меланки та Василя), 19 - Водохреща. Традиційне святкування «Зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Була  проведена святкова програма  до Різдва Христова «Віншуємо радість всім людям на добро». У заході прийняли участь активні слухачі та відвідувачі факультету «Музичний» «Університету третього віку», які  завжди беруть участь у підготовці літературно-музичних програм та допомагають їх проводити. З вдячністю хочеться відмітити таких учасників:  Артеменко Л, Шаховал Г, Іванченко Л, Черторигіну М, Сичову Л., Каламурзу І., Сокол Т., Кисличну Т., музичний супровід програми проводився Тимоновою С. Своїми щедрівками, колядками, піснями вони зачарували присутніх та визвали емоційне піднесення у глядачів. Приємною новиною програми став виступ тріо музикантів «Народні музики» в складі Семакової Р., Деньковича С., Телеганенко В.; читали вірші -  Суханова Р, Бабіна Н., Шевчук Л., Шаховал Г,; розвеселив, як завжди гуморесками  Каламурза І.  Активних учасників наших зустрічей, які святкували свій день народження у ці святкові дні, привітала піснею Сичова Ліна.

Святкову програму продовжили за чаюванням. Господині напекли  пирогів та пригощали всіх бажаючих смачною кутею, узваром. За щедро накритим столом і співалося, і раділося, і гомонілося. Кожен відчув тепло та святкове піднесення від спілкування у колі друзів. Тож не забуваймо  народних традицій, звичаїв, шануймо історичні та духовні надбання свого народу,  «віншуємо радість всім людям на добро, Христос народився – Славимо його !»

Відділення Корабельного району міського територіального соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)  дякують всім учасникам заходу  за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.


 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація