Статті

Зимові розваги

Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів постійно надає реабілітаційні послуги із соціальної реабілітації (включення в соціальне середовище, навчання основним соціальним навичкам), психологічної реабілітації (консультація, діагностика та психологічна корекція), педагогічної реабілітації (консультації та логопедична корекція, педагогічна корекція, фізичний розвиток). Проведення цих заходів надає можливість дітям з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку повноцінно інтегруватися в життя суспільства.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводяться постійно групові та індивідуальні заняття з психологічної корекції. На цьому тижні було проведено відкрите заняття на тему «Зимові розваги».
Заняття було направлено на розвиток та стабілізацію психічних процесів, дрібної та грубої моторики дітей; створенню психологічного комфорту в колективі, вмінню розпізнавати емоційний стан інших та свій. Заняття проводилося в ігровій формі. Одне із основних направлень на занятті була робота з піском. Використовувалися піктограми з емоціями, сніжки, полотна,музичні інструменти та релаксаційна музика.

Діти активно брали участь у занятті, старанно виконували завдання, за що отримали похвалу та заохочення, а гості, які були запрошенні на заняття залишились задоволенні побаченим.Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація