21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Рання реабілітіція

Рання соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я – це початок реабілітаційної системи взагалі. Саме рання соціальна реабілітація дає найвищі показники із соціалізації дитини, з інтеграції її в суспільство.

Дітям в групі ранньої соціальної реабілітації дуже подобаються заняття з сюрпризами. На цей раз на відкрите реабілітаційне заняття завітала лялька Маша з улюбленого мультфільму, якій діти розповіли про транспорт, про його види та призначення. Спочатку дітки розповіли на якому транспорті вони приїхали  до Центру, загадали загадки та прочитали віршики. Дуже зацікавив малюків транспорт спеціального призначення. Дітки вчилися викладати з цифр номери екстрених викликів: машини швидкої допомоги, служби надзвичайних ситуацій, міліцейської машини.

Залюбки малята гралися в дидактичну гру « Підбери колеса» і старанно підбирали колеса для автомобілів за формою та кольором, стали «справжніми майстрами» на СТО.
Закріпили свої набуті знання діти колективною роботою – аплікацією: наклеювали повітряний, наземний та водний транспорт.

З нетерпінням всі малята в міському  центрі соціальної реабілітації  дітей - інвалідів будуть чекати нових сюрпризів, цікавих реабілітаційних занять, які досвідчені вчителі та спеціалісти Центру проводять постійно.Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація