Статті

Рання реабілітіція

Рання соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я – це початок реабілітаційної системи взагалі. Саме рання соціальна реабілітація дає найвищі показники із соціалізації дитини, з інтеграції її в суспільство.

Дітям в групі ранньої соціальної реабілітації дуже подобаються заняття з сюрпризами. На цей раз на відкрите реабілітаційне заняття завітала лялька Маша з улюбленого мультфільму, якій діти розповіли про транспорт, про його види та призначення. Спочатку дітки розповіли на якому транспорті вони приїхали  до Центру, загадали загадки та прочитали віршики. Дуже зацікавив малюків транспорт спеціального призначення. Дітки вчилися викладати з цифр номери екстрених викликів: машини швидкої допомоги, служби надзвичайних ситуацій, міліцейської машини.

Залюбки малята гралися в дидактичну гру « Підбери колеса» і старанно підбирали колеса для автомобілів за формою та кольором, стали «справжніми майстрами» на СТО.
Закріпили свої набуті знання діти колективною роботою – аплікацією: наклеювали повітряний, наземний та водний транспорт.

З нетерпінням всі малята в міському  центрі соціальної реабілітації  дітей - інвалідів будуть чекати нових сюрпризів, цікавих реабілітаційних занять, які досвідчені вчителі та спеціалісти Центру проводять постійно.Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація