Статті

Новини

Міський семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці»

        16 серпня 2019 року в приміщені Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області відбувся міський семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва. 

Детальніше...

Засідання «круглого столу»з питань зайнятості, охорони та умов праці

        15 серпня 2019 року в приміщені Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області (вул. Погранична, 3) відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з фахівцями відповідних напрямків підприємств міста.

Детальніше...

Прийнято участь у ярмарку вакансій

       13 серпня 2019 року фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прийняли участь у ярмарку вакансій - виїзній акції служби зайнятості на розі вулиць Адміральської, 27/1 та Соборної,1, який відбувся в рамках проведення широкомасштабної комплексної інформаційно –роз’яснювальної роботи серед населення та надання послуг роботодавцям з укомплектування підприємств кадрами. Ярмарок проводився для Миколаївської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта».

Детальніше...

Дивимося кінофільми

       У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради отримувачі соціальних послуг кожного четверга о 15.00 годині у дружньому колі дивляться фільми на різну тематику, спілкуються та діляться своїми враженнями від переглянутого фільму.

Детальніше...

Соціальний супровід кризових сімей

        Миколаївською міською радою у програму «Соціальний захист» на 2017-2019 роки був внесений додатковий пункт «Надання соціальної послуги соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах». 

        Для України, у тому числі для нашого міста, є проблемою ріст кількості хворих на ВІЛ. Громадська організація «Суспільного здоров’я та позитивних дій «ЧАС ЖИТТЯ» (керівник Порохонько І.Л.) протягом 7-ми років, за допомогою донорського фінансування, впроваджувала соціальні послуги з супроводу вагітних та дітей з ВІЛ-інфекцією з ціллю профілактики.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація