Статті

Новини

Зустріч воїнів-інтернаціоналістів

 06 лютого 2020 року в 16.00  у приміщенні адміністрації Інгульського району відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів, яка присвячена 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.


 

Детальніше...

Допомога від душі

   

Декілька днів тому представники одного з підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення виконали роботу по облаштуванню зони відмежування для осіб з інвалідністю по зору. Це зроблено на прохання людей, які працюють на підприємстві ГО УТОС. 

 

Детальніше...

«Шаную воїнів, біжу за героїв України»

31серпня 2019 р. в м. Миколаєві відбувся забіг на честь вшанування пам’яті загиблих учасників АТО/ООС. Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прийняв участь у даному заході. Для сімей загиблих воїнів було організовано спілкування у форматі «Питання – відповідь».31серпня 2019 р. в м. Миколаєві відбувся забіг на честь вшанування пам’яті загиблих учасників АТО/ООС. Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

Детальніше...

У Миколаєві розпочали заняття дві групи

   

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців, а також таких, які невдовзі залишать лави Збройних Сил України й прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування в цивільній сфері. 

 

Детальніше...

Турнір

Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради серед отримувачів соціальних послуг відбувся турнір по шахам та шашкам. Всі гравці отримали дуже велике задоволення від гри та спілкування

Детальніше...

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація